1.00 zł Przedstawiciel Handlowy Hurtownia Motoryzacyjna Piła

Data publikacji: Luty 12, 2018
  • Miejsce: Piła, Wielkopolskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: • sprzedaż części do aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych • obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy • wyszukiwanie towarów oraz zamienników • kontakt z klientem • dbałość o estetyczny wygląd i prawidłową ekspozycję asortymentu Wymagania: • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów • Doświadczenie na bezpośredniej obsłudze klienta • Orientacja w zagadnieniach związanych z obrotem częściami samochodowymi • Znajomość budowy samochodów • Sprawne posługiwanie się komputerem • Umiejętność pracy w grupie • Ambicja i chęć ciągłego rozwoju • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość rynku motoryzacyjnego • Prawo jazdy kat. B Oferujemy: • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie • atrakcyjne wynagrodzenie • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy • szkolenia branżowe • wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV

⭕ 886370165

Podziel się

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)