Darmowe SPAWACZ MAG/TIG Monter Konstrukcji Stalowych Wrocław

Data publikacji: Maj 1, 2017
  • Miejsce: Wrocław, Dolnoslaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska pracy: - montaż konstrukcji stalowych oraz spawanie metodą MAG, TIG - spawanie elementów konstrukcji maszyn, wyposażenia i instalacji do branży samochodowej, kolejowej oraz spożywczej - wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej, obróbka ślusarska. Wymagania: - umiejętność spawania metodą MAG, TIG - udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata, - wykształcenie minimum zawodowe, - umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych, - bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, - umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, - dyspozycyjność, - sumienność, dokładność, precyzja, - sprawność fizyczna i manualna, - obsługa urządzeń spawalniczych - kreatywność Oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - możliwość doskonalenia zawodowego, - miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy. Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji poprzez .

⭕ 727037692

Podziel się

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)